[cs_section style=”margin: 0px; padding: 45px 0px; border-style: dotted; border-width: 1px 1px 2px; border-color: #eaeaea; ” bg_color=”#f9f9f9″][cs_row style=”margin: 0px auto; padding: 0px; ” inner_container=”true”][cs_column style=”padding: 0px; ” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″][x_custom_headline level=”h2″ looks_like=”h3″ accent=”false” style=”margin: 0;”]Słowacja[/x_custom_headline][/cs_column][/cs_row][/cs_section][cs_section style=”margin: 0px; padding: 45px 0px; „][cs_row style=”margin: 0px auto; padding: 0px; ” inner_container=”true”][cs_column style=”padding: 0px; ” fade_animation=”in” fade_animation_offset=”45px” fade_duration=”750″ type=”1/1″][cs_text]

Warunki pobytu

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki zakres dostępnych obiektów. Dzięki ich różnorodności można dostosować własne wymagania co do komfortu, jak i ceny. Są to zarówno czterogwiazdkowe hotele o wysokim standardzie usług, komfortowo wyposażone z szerokim zakresem usług dodatkowych, pensjonaty oferujące wysoki standard, jak również obiekty klasy turystycznej, które są znakomitą ofertą dla studentów i osób posiadających mniej zasobne portfele, a pragnących używać „białego szaleństwa”. Dużo tańsze obiekty znajdują się w okolicy góry Chopok, lecz wymagają dojazdu na narty.

Radzimy już teraz wybrać interesujący państwa obiekt, zapoznajc się ze szczegółowym opisem każdego. W opisach radzimy zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące warunków pobytów (zakwaterowanie, wyżywienie)

W razie złej pogody…

W razie złej pogody, co się niestety może zdarzyć (nasza agencja nie może na siebie wziąć za to odpowiedzialności), istnieje możliwość realizacji programu krajoznawczego: m.in. zwiedzania słynnych JASKIŃ DEMIANOWSKICH i kąpieli w termalnych basenach w Tatralandii, Liptowskim Janie i Besenowej.

Dojazd z Polski

Chopok to również doskonały dojazd – zaledwie 190 km od Krakowa!

Najdogodniejszy dojazd z Polski prowadzi od przejścia granicznego w Chyżnem przez dwie historyczne krainy Orawę i Liptów.

Stara droga (Chyżne – Trzciana – Orawskie Zamki – Dolny Kubin – Rużomberok – Liptowski Mikulasz – Dolina Demianowska – JASNA) liczy 105 km (od granicy).

Nowa droga, krótsza od starej (Chyżne – Trzciana – Podbiel – Zuberec – Liptowski Mikulasz – Dolina Demianowska – JASNA) – jest trudniejsza, ale za to niezwykle malowniczo poprowadzona w scenerii Tatr Zachodnich i Pogórza Choczańskiego (około 75 km ).[/cs_text][/cs_column][/cs_row][/cs_section]