Trochę informacji o Słowacji Kilka informacji o Chopoku Kilka informacji o okolicach Chopoka
 
Aktualne dane śniegowe, pogoda
Hotele w naszej ofercie
Aktualny cennik
Stan wolnych miejsc
Złóż zamówienie przez internet.
Oferty Last Minute
Warunki uczestnictwa w naszych imprezach
O naszej firmie
 
 
 

Słowacja

Warunki pobytu

W naszej ofercie znajdą państwo szeroki zakres dostępnych obiektów. Dzięki ich różnorodności można dostosować własne wymagania co do komfortu, jak i ceny. Są to zarówno czterogwiazdkowe hotele o wysokim standardzie usług, komfortowo wyposażone z szerokim zakresem usług dodatkowych, pensjonaty oferujące wysoki standard, jak również obiekty klasy turystycznej, które są znakomitą ofertą dla studentów i osób posiadających mniej zasobne portfele, a pragnących używać "białego szaleństwa". Dużo tańsze obiekty znajdują się w okolicy góry Chopok, lecz wymagają dojazdu na narty.

Radzimy już teraz wybrać interesujący państwa obiekt, zapoznajc się ze szczegółowym opisem każdego. W opisach radzimy zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące warunków pobytów (zakwaterowanie, wyżywienie)

W razie złej pogody...

W razie złej pogody, co się niestety może zdarzyć (nasza agencja nie może na siebie wziąć za to odpowiedzialności), istnieje możliwość realizacji programu krajoznawczego: m.in. zwiedzania słynnych JASKIŃ DEMIANOWSKICH i kąpieli w termalnych basenach w Tatralandii, Liptowskim Janie i Besenowej.

Dojazd z Polski 

Chopok to również doskonały dojazd - zaledwie 190 km od Krakowa!

Najdogodniejszy dojazd z Polski prowadzi od przejścia granicznego w Chyżnem przez dwie historyczne krainy Orawę i Liptów.

Stara droga (Chyżne - Trzciana - Orawskie Zamki - Dolny Kubin - Rużomberok - Liptowski Mikulasz - Dolina Demianowska - JASNA) liczy 105 km (od granicy).

Nowa droga, krótsza od starej (Chyżne - Trzciana - Podbiel - Zuberec - Liptowski Mikulasz - Dolina Demianowska - JASNA) - jest trudniejsza, ale za to niezwykle malowniczo poprowadzona w scenerii Tatr Zachodnich i Pogórza Choczańskiego (około 75 km ).


Agencja Chopok Sp. z o.o., Westerplatte 15/16, 31-033 Kraków, 012-4281790, chopok@chopok.com.pl