Trochę informacji o Słowacji Kilka informacji o Chopoku Kilka informacji o okolicach Chopoka
 
Aktualne dane śniegowe, pogoda
Hotele w naszej ofercie
Aktualny cennik
Stan wolnych miejsc
Złóż zamówienie przez internet.
Oferty Last Minute
Warunki uczestnictwa w naszych imprezach
O naszej firmie
 
 
 

DEMANOVSKA DOLINA

TRI STUDNICZKI****- nowoczesny, luksusowy hotel, położony na początku Demianowskiej Doliny, w osadzie Tri Studniczki

CHATA KOŻIAR - turystyczny hotelik położony na polanie Repiska, 1 km w prawo w bok powyżej Jaskini Demanowskiej z pięknym widokiem na Chopok

LIMBA** - pensjonat obiekt położony u wylotu Demanowskiej Doliny, w osadzie turystycznej Tri Studniczki, w odległości 7 km od stacji narciarskiej Zahradky.

APARTAMENTY CHOPOK** - oddane do użytku w lipcu 2003, eleganckie apartamenty położone w Demianovej, przy głównej drodze 9 km przed Zahradkami.

LIPTOVSKI JAN, LIPTOWSKI MIKULASZ

Liptowski Jan - turystyczna osada położona na wysokości 690 m npm. w Dolinie Janskiej, u podnóża Niskich Tatr, 8 km od Liptowskiego Mikulasza. Słynie z ciepłych, leczniczych, siarkowych źródeł. W lecie czynne są baseny z termalną wodą o temperaturze 26oC.

MAJ*** -pięknie położony w dolinie ok. 1 km powyżej Liptowskiego Jana, blisko wyciągów narciarskich Javorovica.

DUMBIER** - skromny obiekt, pięknie położony w dolinie ok. 1 km powyżej Liptowskiego Jana, blisko wyciągów narciarskich Javorovica.

Liptów, którego stolicą jest Liptowski Mikulasz to szeroka kotlina położona pomiędzy Tatrami Zachodnimi a Tatrami Niskimi. Słynie z szeregu turystycznych atrakcji. Najbardziej znane to Demianowska Jaskinia Slobody i Jaskinia Lodowa, termalne kąpielisko w Besenowej (czynne cały rok) i jezioro Liptowska Mara utworzone przez zaporę na rzece Wag z centrum sportów wodnych w Liptowskim Trnowcu.

APARTAMENTY NEMEC (3+1os) - położone w Liptowskim Mikulaszu, Ondrasova

KWATERY PRYWATNE - położone w dzielnicy willowej w Liptowskim Mikulaszu

TATRY WYSOKIE

Jedyne w środkowej Europie góry o charakterze alpejskim. Najwyższy szczyt Gerlach liczy 2665 m. Do najwyższych zalicza się Łomnica (dostępna przy pomocy kolejki linowej), Lodowy, Krywań. Pod koniec XVIII wieku na południowych stokach szczytów zaczęły powstawać wczasowe kurorty z których najbardziej znane to: Szczyrbskie Jezioro (ok. 1350 m n.p.m.), Smokowce (ok. 1000 m n.p.m.), Tatrzanska Łomnica (ok. 1000 m n.p.m.), Żdiar (ok. 900 m n.p.m.). Wszystkie te miejscowości posiadają dobrze rozwiniętą sieć usług turystycznych.
Szczyrbskie Jezioro ze swoimi trasami zjazdowymi, biegowymi, skoczniami uzyskało certyfikat FIS do organizowania zawodów sportowych europejskiej rangi.

BANIK** - doskonale położony nad Nowym Szczyrbskim Jeziorem, 1,5 km od wyciągów.

HREBIENOK** - zrekonstruowany, górski hotel przepięknie położony przy górnej stacji kolejki na Hrebienok, 1,5 km od wyciągów.

URAN*** - położony blisko centrum Tatrzańskiej Łomnicy.

HUTNIK*** - położony w Tarzańskich Matlarach, ok. 1,5 km od kolejki linowej na Łomnicę.

ODBORAR*** - położony z Żdiarze, na pięknej słonecznej polanie naprzeciwko najwyższego szczytu Tatr Bielskich - Hawrania.

LUBOVNA**- położony na granicy Spiskiej Magury i Levocvskich Wierchow w dolinie Lubovinanskich Kupeli na wysokości 660m npm.

______________________________________________________________________________________
Agencja Chopok Sp. z o.o., Westerplatte 15/16, 31-033 Kraków, 012-4281790, chopok@chopok.pl